MENU

Chytrý dům

Chytrý dům

Máte dálkový ovladač na televizi? Otevíráte auto na dálku nebo již automaticky v blízkosti vozu? Máte bezdrátový internet doma?

To vše Vám zajišťuje pohodlí. A pokládáte to za samozřejmost.

Tak proč vstávat z gauče a chodit regulovat teplotu k ovladači? Proč obcházet všechny žaluzie jednotlivě místo toho, aby se třeba vytáhly sami ještě než vstanete? Proč kontrolovat zhasnutí světla po dětech při odchodu z domu, když stačí zmáčknout jednou tlačítko u dveří? A při odchodu z koupelny automaticky zajistit vyvětrání, pokud je tam vyšší vlhkost po koupání. V neposlední řadě také spojit zabezpečovací systém a využít třeba i simulaci pohybu v domě. A spuštěte závlahu či předehřev v garáži, přesně podle času. Nebo vánoční stromek automaticky po setmění, které je každý den v jiný čas.

Dočtěte se více, jak Vám může chytrý dům pomáhat:EATON xComfort - chytrý dům a řešení inteligentní domácnosti

 • Šetří peníze při pořízení
  Vyplatí se jedna centrální jednotka řídící jinak spolu nesouvisející prvky jako např. světla, žaluzie, topení, alarm atd. Není nutné pořizovat různorodé a drahé ovladače.
 • Šetří peníze při provozu
  Přesně podle denních potřeb ovládá spotřebiče, topení, světla, zásuvky, rolety. Chytře vypne při odchodu nezhasnutá světla. Zatáhne rolety při přehřívání, apod.
 • Zabezpečí domácnost
  Simuluje pohyb v domácnosti pomocí světla a zvuku, vypíná nepotřebné zásuvky, upozorní na havárii vody nebo zvýšenou spotřebu proudu.
 • Zajistí zdravé bydlení
  Udržuje v domácnosti příjemné klima díky ovládání výměny vzduchu a snížení CO2, řízení tepla, zabránění přehřívání a vhodnému osvětlení.
 • Zajistí komfortní bydlení
  Můžete pohodlně zhasnout, zaklopit žaluzie, zvýšit teplotu, zapnout hudbu pohodlně na mobilu. Aniž byste se zvedli z gauče a obcházeli domácnost.
 • Jednoduše se ovládá
  Díky jedné logice ovládání zvládne domácnost na displeji tabletu/mobilu ovládat kažný člen rodiny. Všechny prvky. A samozřejmě i klasicky vypínači na stěně.
 • Myslí na budoucnost
  Můžete v budoucnosti další prvky přidávat, bezdrátově, bez sekání drátů do stěn. Nebo změnit rozložení pokoje a přesunout vypínače. Ovládat a propojit nové.
 • Vzdáleně zkontroluje domácnost
  Z dovolené zkontrolujete teploty, zhasnutí všude, zavření okna, spotřebu vody a případně spustíte i náhodné osvětlení.
 • Zázemí a široký sortiment
  Kromě xComfortu Vám mezinárodní firma EATON dodá také vypínače, rámečky, LED, čidla - stejného vybraného designu. A třeba i jističe a jiný elektro materiál.

 Chytrá domácnost

Inteligentní domácnost

"Automatizace, pohodlí, úspory"

osvětlení

Snížit intenzitu, vypnout při odchodu, spustit světelnou scénu v obýváku

topení, vytápění

Regulujte topení, nastavte režimy, propojte s odchodem z domu, zapněte vzdáleně. Šetřete.

zásuvky, vypínače

Eliminujte elektrosmog, vypněte centrálně stand-by spotřebiče, nechte zapnout ráno, nabíjejte mobil jen určený čas

rolety, žaluzie

centrálně ovládejte rolety a žaluzie, nastavte si režimy pro automatické pohyby stínění, otevření okna pro noční chlazení apod. ...

řízené větrání

při odchodu z domu sníží výkon větrání, nastavíte dobu a intenzitu větrání na WC, regulujte podle vydýchaného vzduchu automaticky, necháte i otevřít elektrické okno apod.

kamery a alarm

sledujte kamery, použijte na simulaci pohybu v domě (světla, TV, žaluzie, ...), propojte se EZS zabezpečením nebo PCO pultem centralizované ochrany.

závlaha a spouštěče

nechte spouštět chytře další elementy domu jako je závlaha, vánoční stromek až po setmění apod.


... a další prvky ...

 

Smart Manager - chytrá řídící jednotka