MENU

Hotely, penziony

Hotely nebo penziony ocení systém xComfort pro svou flexibilitu a jednoduchost. Hosté uvítají bezproblémové zhasínání nebo tlumení světel. Centrální funkce osvětlení při příchodu nebo odchodu z místnosti jsou samozřejmostí.

Zámek Šilheřovice

Ovládání osvětlení sálů, salónků a chodeb pomocí dotykového panelu s doplněním o RF tlačítka. Dotykový panel je umístěn v zázemí kuchyně. Obsluha ovládá pomocí dotykového panelu přednastavené světelné scény pro jednotlivé sály dle právě probíhající akce. Jsou řešeny centrální funkce při příchodu a odchodu (automatické rozsvícení/zhasnutí osvětlení schodiště a chodeb, vypnutí opomenutých svítidel v sálech, atd.)

Solná jeskyně Brno

Programově řízené osvětlení jeskyní. 45 min opakující se cyklus různých světelných efektů. Jednoduchá obsluha. Osvětlení technologií LED–RGB.

Ovládání osvětlení vinárny bezdrátově od barového pultu. Odchodové zpožděné vypínání a příchodové postupné spínání osvětlení.

Bowling bar, Pardubice – Ohrazenice

Komfortní řízení osvětlení bowlingové dráhy inteligentním systémem Nikobus, využití scénického osvětlení, dálkové ovládání. Všechny spínače a zásuvky v designu DaVinci.

Hotel Trinity, Olomouc

Při regulaci topení bylo použito celkem 35 ks termostatů a 35 ks stmívací jednotky.

Penzion Růžové údolí

Rekonstrukce – sběrnicové řízení spínání a stmívání osvětlení v reprezentačních místnostech.