MENU

Reference

Velké budovy

xComfort poskytuje velkým prostorám maximální komfort. Pro nasvícení, světelné scény a další prvky. Vyniká jednoduchostí, možností rozšíření a centrální kontrolou, což ocení nejen správci budov.

Reference

Hotely, penziony

xComfort ocení pro svou flexibilitu a jednoduchost. Hosté uvítají bezproblémové zhasínání nebo tlumení světel. Centrální funkce pro osvětlení jsou  samozřejmostí a také pohodlí je na nejvyšší úrovni.

Reference

Domy a byty

xComfort najde uplatnění v novostavbách domů a bytů, rekonstrukcích i modernizacích. Každý si ve funkcích xComfortu najde svou nejoblíbenější a možnost rozšíření to jen podtrhuje.

Reference

 

 

xComfort pohodlné ovládání domácnosti

Navštivte naše showroomy s RF instalací xComfort

V moderních vzorových instalacích okusíte pocit pohodlí a bezpečí, které Vám dopřeje pouze systém xComfort. Můžete si zde vyzkoušet pohodlné spínání či stmívání osvětlení, komfortní řízení vytápění, ovládání žaluzií, rolet nebo garážových vrat, a to buď bezdrátovými nástěnnými tlačítky, dálkovým ovladačem nebo mobilním telefonem.

xComfort v Mostě, inteligentní elektroinstalace xComfort ovládání, chytrý dům

Showroom v Mostě

xComfort ovládající 8 oblastí: světla, zásuvky, vytápění, rekuperaci vzduchu, regulace vlhkosti, venkovní žaluzie, elektronický zabezpečovací systém, elektrické otevření okna.

Adresa: Slatinická 3319, 434 01 Most

Tel.: 608 258 528, 725 058 833

Email: homexcomfort.net

Web: xcomfort.net

Provozní doba pro klienty: Po-Pá: 10-15 hod.